O Firmie

Witamy w pierwszym sklepie internetowym w Europie dedykowanym wyłącznie sprzedaży

wyposażenia do Sal Zabaw oraz sprzętu do organizacji rozrywki dla dzieci i dorosłych!

 

Tylko u Nas znajdziecie Państwo największy wybór konstrukcji do sal zabaw, od najprostszych

rozwiązań po duże wielofunkcyjne projekty.

... TYLKO U NAS NAJNIŻSZE CENY NA RYNKU!

Sprawdźcie Państwo ofertę i porównajcie ...

W przypadku większych zamówień istnieje dalsza możliwość negocjacji ceny!

 

 

Naszą pasją jest tworzenie produktów które oprócz świetnej zabawy, przynoszą szereg korzyści dla zdrowia, rozwoju  fizycznego i intelektualnego dzieci. Jesteśmy producentem oraz importerem różnorodnych rozwiązań do wewnętrznych sal zabaw oraz wewnętrznych parków rozrywki w Polsce. Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą klienta, od etapu wykonania   projektu, poprzez produkcję, budowę, aż po serwis zakupionego rozwiązania. Posiadając uzdolnioną grupę projektantów oraz dostęp do najnowszych rozwiązań na rynku jesteśmy w stanie zaprojektować dla Państwa salę zabaw jakiej nie zaoferuje nikt inny.

 

Producent sal zabaw

Od wielu lat jesteśmy producentem sal i placów zabaw, charakteryzujących się najwyższą jakością i niezwykle starannym wykonaniem, z dbałością o najmniejsze nawet szczegóły. Wychodząc naprzeciw organizatorom imprez dla dzieci, a także klientom indywidualnym, uruchomiliśmy sklep internetowy e-salezabaw.pl, w którym znajdą Państwo szeroki wybór różnego rodzaju konstrukcji i elementów wyposażenia.

W asortymencie posiadamy:

  • baseniki kulkowe
  • zjeżdżalnie
  • trampoliny
  • ścianki wspinaczkowe
  • sztuczne lodowiska
  • nowoczesne urządzenia jak projekcja interaktywna
  • czy kapsuły wirtualnej rzeczywistości, a także zestawy mebli które mogą stanowić idealne wyposażenie sal zabaw, parków rozrywki czy przedszkoli. Nasza oferta obejmuje zarówno proste konstrukcje, jak również wielofunkcyjne urządzenia zabawowe z malowaniem cyfrowym.

 

Najwyższej jakości sale zabaw dla najmłodszych

Niezależnie od tego, czy chcą Państwo zorganizować przyjęcie urodzinowe, kinderbal czy dziecięcą imprezę, w sklepie e-salezabaw.pl, oferujemy urządzenia, które wprawią w zachwyt każdego malucha, bez wyjątku. Jako doświadczony producent sal zabaw doskonale wiemy, jak dostarczyć dzieciom radości i zapewnić im beztroską zabawę na długie godziny.

Producent sal zabaw - przykładowe urządzenia

Nasz asortyment obejmuje przede wszystkim różnego rodzaju konstrukcje wewnętrznych sal zabaw, takie jak kącik malucha, zjeżdżalnie, parki linowe, tory ninja, mini golf oraz laserowe labirynty. Wszystkie elementy konstrukcji produkujemy przy użyciu najwyższej klasy wytrzymałych materiałów, gwarantując dzieciom nie tylko kreatywną, ale i w pełni bezpieczną zabawę. W ofercie posiadamy produkty, które idealnie sprawdzą się w trakcie imprez urodzinowych dla dzieci, ale jesteśmy w stanie zaproponować również urządzenia, które pozwolą na znakomitą rozrywkę dla dorosłych. Asortyment naszej firmy jest nieustannie poszerzany o coraz to nowe rozwiązania które są inspirowane trendami panującymi w przemyśle rozrywkowym i zabawkowym.

Zajmując się produkcją placów zabaw, doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotne znaczenie ma kwestia bezpieczeństwa, dlatego wszystkie Nasze urządzenia przechodzą szereg badań i posiadają certyfikat PN-EN 1176. Konstrukcje do sal zabaw tworzymy wyłącznie przy użyciu trwałych i wytrzymałych surowców, spełniających standardy produkcji w USA i Europie.

 

Jak wygląda produkcja sal i wewnętrznych placów zabaw ?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, oferujemy wszystkim klientom szereg urządzeń umożliwiających kompleksowe wyposażanie sal zabaw i aranżowanie wewnętrznych parków rozrywki.

Produkcja wewnętrznych sal zabaw jest jedną z naszych głównych specjalności i zarazem wyzwaniem, do którego podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i maksymalnym zaangażowaniem. Wszystkie urządzenia produkujemy w Chinach, gdzie posiadamy trzydziestoosobową grupę projektantów i liczący ponad trzystuosobowy zespół produkcyjny. Do tworzenia elementów i wyposażenia sal zabaw wykorzystujemy najnowszej generacji urządzenia, które umożliwiają nam produkcję nawet najbardziej nietypowych i skomplikowanych konstrukcji. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa praktycznie każde urządzenie, zgodnie z dostarczoną specyfikacją.

Nasze wyroby są starannie badane, a następnie poddawane certyfikacji przez laboratorium SGS w Chinach, dzięki czemu spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa. Produkcja i budowa sal zabaw odbywa się według ściśle obowiązujących norm i odpowiednich rozwiązań technologicznych.

Wszystkie oferowane przez naszą firmę urządzenia są gotowe do użytku na podstawie atestu międzynarodowego lidera w certyfikacji, firmy SGS. Ponadto Nasze place i sale zabaw posiadają certyfikaty przyznane przez niezależną jednostkę badawczą TUV Nord.

Każde z urządzeń jest objęte 24-miesięczną gwarancję, w razie usterek bezzwłocznie dokonujemy wszelkich napraw. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym katalogiem dostępnym na stronie głównej

 

 

Zespół E-SALEZABAW.PL