Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 80 dni

Cena konstrukcji dotyczy konstrukcji oraz wszystkich elementów i akcesoriów widocznych na prezentowanych zdjęciach. Na Państwa zlecenie wykonujemy projekt parku linowego lub placu zabaw zgodny z planem pomieszczenia klienta oraz dokonujemy rzetelnej wyceny. Nasze produkty są przystosowane i spełniają międzynarodowe standardy bezpieczeństwa. Dla każdego produktu udzielamy 24 miesiące gwarancji na użytkowanie placu przewidziane w zasadach użytkowania. W razie usterek bezzwłocznie dokonujemy napraw.
Dane techniczne:

·         Stelaże wykonane są z wysokiej jakości rur ze stali galwanizowanej o średnicy 140mm i grubości  4mm.

·         Rury do zjeżdżania wykonane również z wysokiej jakości stali galwanizowanej
o grubości 3.5mm.

·         W naszych konstrukcjach używamy metalowych łańcuchów do spinania klatek do zabaw, w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa.

·         Podesty wykonane ze stalowych płyt, z możliwością pokolorowania ich w dowolnym kolorze, techniką podgrzewania sproszkowanej farby.

·         W każdej instalacji montowane są uprzęże z karabińczykami służące za urządzenia asekuracyjne i pomagające w zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa. Produkowane z metalowych linek o grubości 12mm, testowane pod  1.4-tonowym obciążeniem.

·         Uprzęże z karabińczykami posiadające gumowy ochraniacz zabezpieczający przed przetarciem linki asekuracyjnej.

·         Stelaże i podesty łączone wysokiej jakości metalowymi linami.

·         Drewniane elementy wykonane z najwyższej jakości  kasztanowca, niemozliwe do złamania w połączeniu z metalowymi podestami podpierającymi się na nich.

·         Elementy używające sieci i osłony z siatki wykonane są z włókna poliamidowego o średnicy 1cm, znoszące udźwig do 300kg.

·         Drewniane podesty oraz obicia wykonane z sosny zwyczajnej o grubości 4cm i udźwigu do 400kg.

·         Pionowe rury posiadają kołnierze o średnicy 8cm, którymi są przytwierdzone do podestów i platform na nierdzewne śruby, dzięki temu instalacja jest niesamowicie spójna i stabilna.

·         Główne rury służące do suwania lin, wykonane z galwanizowanej stali, pokryte ogrzaną farbą proszkową zapewniają długą żywotność i brak zanikania lub ścierania się koloru.

W zestawie także:

·         Atest poświadczający spełnianie normy PN-EN 1176

·         Instrukcja montażu placu

Cena zawiera koszt transportu do lokalizacji klienta.

Cena nie zawiera kosztów montażu. W razie potrzeby wykonujemy montaż konstrukcji za kwotę 15%-20% wartości zakupionego placu zabaw.

Polecamy