Producent Sal Zabaw

Producent sal zabaw dla dzieci

Od wielu lat jesteśmy producentem sal i placów zabaw dla dzieci, charakteryzujących się najwyższą jakością i niezwykle starannym wykonaniem, z dbałością o najmniejsze nawet szczegóły. Wykorzystujemy rozwiązania do sal zabaw dostosowane do potrzeb użytkowników w każdym wieku.

W asortymencie posiadamy:

  • baseniki kulkowe
  • zjeżdżalnie
  • trampoliny
  • ścianki wspinaczkowe
  • sztuczne lodowiska
  • nowoczesne urządzenia, takie jak projekcja interaktywna i kapsuły wirtualnej rzeczywistości
  • zestawy mebli, które mogą stanowić idealne wyposażenie sali zabaw, parków rozrywki i przedszkoli

Najwyższej jakości sale zabaw dla najmłodszych – rozwiązania do sal zabaw

Niezależnie od tego, czy chcą Państwo zorganizować przyjęcie urodzinowe czy dziecięcą imprezę, w firmie e-salezabaw.pl oferujemy urządzenia, które wprawią w zachwyt każdego malucha. Jako doświadczony producent sal zabaw doskonale wiemy jak dostarczyć dzieciom radość i zapewnić im beztroską zabawę na długie godziny.

 

Nasz asortyment obejmuje przede wszystkim różnego rodzaju konstrukcje wewnętrznych sal zabaw, takie jak kącik malucha, zjeżdżalnie, parki linowe, tory ninja, mini golf oraz laserowe labirynty. Wszystkie elementy konstrukcji produkujemy przy użyciu najwyższej klasy wytrzymałych materiałów, gwarantując dzieciom nie tylko kreatywną, ale w pełni bezpieczną zabawę. W ofercie posiadamy produkty, które idealnie sprawdzą się w trakcie imprez urodzinowych dla dzieci. Jesteśmy w stanie zaproponować również urządzenia, które pozwolą na znakomitą rozrywkę dla dorosłych. Asortyment naszej firmy jest nieustannie poszerzany o najnowsze rozwiązania które są inspirowane trendami panującymi w przemyśle rozrywkowym i zabawkowym.

 

Zajmując się produkcją placów zabaw, doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotne znaczenie ma kwestia bezpieczeństwa, dlatego wszystkie nasze urządzenia przechodzą szereg badań i spełniają normę PN-EN 1176. Konstrukcje do sal zabaw tworzymy wyłącznie przy użyciu trwałych i wytrzymałych surowców, spełniających standardy produkcji w USA i Europie.

 

Jak wygląda produkcja sal i wewnętrznych placów zabaw dla dzieci ?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, oferujemy wszystkim klientom szereg urządzeń umożliwiających kompleksowe wyposażanie sali zabaw i aranżowanie wewnętrznych parków rozrywki. Produkcja wewnętrznych sali zabaw dla dzieci jest jedną z naszych głównych specjalności i zarazem wyzwaniem, do którego podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i maksymalnym zaangażowaniem. Wszystkie urządzenia produkujemy w Chinach, gdzie posiadamy trzydziestoosobową grupę projektantów i liczący ponad trzysta osób zespół produkcyjny. Do tworzenia elementów i wyposażenia sali zabaw wykorzystujemy najnowszej generacji urządzenia, które umożliwiają nam produkcję nawet najbardziej nietypowych i skomplikowanych konstrukcji. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa praktycznie każde urządzenie, zgodnie z dostarczoną specyfikacją. Nasze wyroby są starannie badane, a następnie poddawane certyfikacji przez laboratorium SGS w Chinach, dzięki czemu spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa. Produkcja i budowa sali dla dzieci odbywa się według ściśle obowiązujących norm i odpowiednich rozwiązań technologicznych. Wszystkie oferowane przez naszą firmę urządzenia są gotowe do użytku na podstawie atestu międzynarodowego lidera w certyfikacji, firmy SGS. Ponadto nasze place i sale zabaw posiadają certyfikaty przyznane przez niezależną jednostkę badawczą TÜV Nord. Każde z urządzeń jest objęte 24-miesięczną gwarancją, w razie usterek bezzwłocznie dokonujemy wszelkich napraw.

 

Naszą pasją jest tworzenie produktów, które oprócz świetnej zabawy przynoszą szereg korzyści dla zdrowia, rozwoju fizycznego i intelektualnego dzieci. Jesteśmy producentem oraz importerem wewnętrznych sal zabaw i parków rozrywki. Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą klienta, od etapu wykonania projektu, poprzez produkcję, budowę, aż po serwis zakupionego urządzenia. Posiadając uzdolnioną grupę projektantów oraz dostęp do najnowszych rozwiązań na rynku jesteśmy w stanie zaprojektować dla Państwa salę zabaw jakiej nie zaoferuje nikt inny.

 

rozwiązania do sal zabaw